Цегельний завод "Керамбуд". Виробництво керамічної цегли та блоків. Якісна цегла від виробника!
  керамбуд крб
УКРАЇНА, Львів
проспект Шевченка, 22
тел/факс: (03231) 31-0-31, (03231) 32-2-55
e-mail: zbut@kerambud.net
 
про нас
продукція
виробництво
логістика
прайси
плани
контакти
будівельникам

Керамічна порожниста цегла застосовується для будівництва зовнішніх стін з потребою їх підвищеної теплоізоляційної здатності, а також для зведення внутрішніх стін і перегородок. Не рекомендується використовувати цеглу порожнисту для кладки фундаментів, цоколів (нижче рівня гідроізоляції; це стосується також повнотілої цегли напівсухого пресування), коминів (у тих випадках, якщо температура вихідних газів є нижчою від температури, при якій випалюється цегла - 980 градусів С), вигрібних ям (тобто стін приміщень з вологим режимом експлуатації), печей. Цегла керамічна порожниста – це унікальний стіновий матеріал з високим рівнем безпеки і комфорту як житлових так і промислових споруд.

Камені керамічні виготовляються з рифленою поверхнею, що сприяє легкому, швидкому і економічному нанесенню тиньку (штукатурного розчину): на 1 м2 використовується менше тиньку, ніж на стіну зі звичайної гладкої цегли. Розмір каменя у 2,12 разів більший, ніж цегли, що сприяє підвищеній продуктивності праці при кладці стін і зменшенню кількості швів (містків холоду). По міцності камінь перевищує цеглу (М-200, а цегла: М-125-150). За рахунок більш низької теплопровідності і меншої густини, в порівняні зі звичайною повнотілою цеглою, товщина стіниз порожнистих каменів зменшується на 20 - 25%, а вага 1 м стіни - майже на 50%.

Для кладки з метою зменшення потрапляння розчину в порожнини порожнистих каменю та цегли і підвищення термічног опору стін споруджуваних будівель, кладку стін слід виконувати на в’язких розчинах (занурення стандартного конусу - 70 - 90 мм. При подальших розрахунках теплопровідності кладки допускається приймати глибину заповнення порожнин розчином 7 - 12 мм (тобто – це 5 - 8% по об’єму). /Iнформація згідно ГОСТУ 5802-86 "Розчини будівельні. Методи дослідження"/.


тел/факс: (03231) 31-0-31, (03231) 32-2-55
Увага! Якщо у Вас є сайт будівельного напрямку (будівельні товари, будівельні послуги), пропонуємо Вам обмінятися ссилками або банерами. Чекаємо на Ваші листи:zbut@kerambud.net